Jesteś tutaj: strona główna > wydarzenia > article > 1203

Małe Spotkanie Młodych

Serdecznie zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w piętnastym już Małym Spotkaniu Młodych, które odbędzie się 10 czerwca w Chojnowie. Poprowadzi nas hasło "Jesteś Wolny" zaczerpnięte z katechez papieża Franciszka wygłoszonych podczas ŚDM w Krakowie. Rozpoczęcie w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP (ul. Dąbrowskiego 19) o godz. 11:30. W programie: możliwość spowiedzi, Msza św., nabożeństwo uwielbienia Najświętszego Sakramentu, poczęstunek i niespodzianka. Zakończenie ok. godz. 16:00. Specjalnymi gośćmi będą: ks. Damian Skrzypek oraz Paweł Cwynar (mieszkający w Sztokholmie autor książki „Wysłuchaj mnie proszę”, nawrócony gangster i wielokrotny recydywista). #zejdzzkanapy na spotkanie z Bogiem i człowiekiem.