Jesteś tutaj: strona główna > wydarzenia > article > 1206Turniej Siatkarski dla Młodzieży z Diecezji Legnickiej

W dniach 23-25 czerwca Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży z Lubina organizuje Turniej Siatkówki. Dbanie o rozwój fizyczny młodzieży poprzez sport jest jednym z naszych podstawowych zadań statutowych. Katolik to człowiek wielkiego ducha, ale również sprawnego ciała. Chrystus potrzebuje apostołów, którzy na miarę swoich możliwości i talentów rozwijają swoją sprawność fizyczną.

Dlatego we wspólnotach KSM mówi się o sporcie, o turystyce. Te rzeczy rozwijają nasze ciało, ale także uczą ascezy, współpracy, wyrzeczeń. Uprawianie ćwiczeń fizycznych, abstynencja od papierosów i alkoholu jest ważną zasadą postępowania KSM-owicza. Dlatego w takim charakterze odbywał się będzie organizowany przez nas turniej piłki siatkowej. 


Serdecznie zapraszamy młodzież działająca w grupach przyparafialnych. Turniej odbędzie się w Zespole Szkół numer 3 w Lubinie, wydarzenie rozpocznie się Mszą Świętą w piątek w kościele Św. Wojciecha o godzinie 18.00.


W programie przewidziany jest czas na wspólną modlitwę, integrację i zabawę. Koszt uczestnictwa to wpisowe 10 zł oraz koszt wyżywienia (10-15zł).


Zgłoszenia 6-osobowych drużyn przyjmowane są do dnia 1 czerwca 2017 roku pod e-mailem nnmp.ksm.lubin@gmial.com. Więcej informacji pod numerem 785990922 oraz na wydarzeniu na Facebooku "Turniej Siatkówki KSM Lubin”. Należy zabrać ze sobą śpiwór, karimatę, sportowe obuwie i dobry humor.

Galeria